Loader

Blog Skóry owcze Gotland z Visby! Podaruj sobie luksusową elegancką skórę owczą z Gotlandii!

Skóry owcze Gotland z Visby! Podaruj sobie luksusową elegancką skórę owczą z Gotlandii!

Gotland, Melerade oraz inne skóry szwedzkie to unikalne skóry jagnięce z Visby na wyspie Gotland, które słyną z piękna, kręconego włosa i niezrównanej miękkości. Żadna inna skóra na świecie nie ma takiego samego pokrycia i połysku!

Visby to czarujące średniowiecze miasto, które jest to głównym ośrodkiem Gotlandu w Szwecji na wyspie Gotland. Gotlandia jest szczególnie znana ze wspaniałych wyrobów wełnianych, a nasze skóry owcze pochodzą dokładnie z tej wyspy. Są zupełnie wyjątkowe!

Sami importujemy naturalne skóry owcze z Gotlandii bezpośrednio z lokalizacji stanowiących zagłębia hodowlane znanych i cenionych gatunków zwierząt w Szwecji, dlatego mamy pewność, że nasze skóry są w 100% naturalne, trwały i najwyższej jakości!

Jedna z cech charakterystycznych skór owczych Gotlandii jest ich kędzierzawa tekstura i jedwabiste w dotyku loki. A z charakterystycznej mieszanki  szwedzkich i gotlandzkich ras owiec  powstają skóry z lekko kręconymi włosami, których runo po prostu chce być głaskane! Te klasyczne skóry owcze mają naturalny i niebarwiony tył oraz wiele innych niesamowitych właściwości!

Nasze skóry owcze z Visby odniosły już wielki sukces! Jako że istniejemy na rynku od około 40 lat, zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, którzy wracają. Te luksusowe skóry owcze z Gotlandii odrazu stały idealnym dodatkiem do każdego wystroju wnętrza.

                  

Ty też podaruj sobie luksusową elegancką kręconą skórę owczą z Gotlandii!

 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved