Loader

Blog Adam Leather to hurtowAnia skór owczych wyróżniająca się na tle konkurencji! Sprawdź sam!

Adam Leather to hurtownia wyróżniająca się na tle konkurencji w kilku kluczowych aspektach:

Darmowa dostawa do krajów UE: Przy zamówieniu powyżej 25 sztuk skór owczych dostawa do krajów Unii Europejskiej jest bezpłatna. Jest to znacząca oszczędność szczególnie dla firm i osób prywatnych chcących zakupić większe ilości skór.

Najwyższa jakość: Adam Leather oferuje wyłącznie skóry owcze pochodzące z najlepszych hodowli w Europie. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że otrzymują produkt wysokiej jakości, trwały i wygodny w użytkowaniu.

Gwarancja produktu: Hurtownia udziela gwarancji na wszystkie sprzedane skóry owcze. Jest to dodatkowy dowód wysokiej jakości oferowanych produktów i pewność dla klientów, że w przypadku jakichkolwiek problemów mogą liczyć na wsparcie firmy.

Oprócz powyższych funkcji Adam Leather oferuje również:

Duży wybór: W ofercie hurtowni znajduje się duży wybór skór owczych w różnych rozmiarach, kolorach i rodzajach. Klienci mogą wybierać pomiędzy skórami naturalnie garbowanymi, z długim lub krótkim włosiem oraz z różnymi lokami.

Usługi dodatkowe: Adam Leather oferuje również szereg usług dodatkowych takich jak: B. Doradztwo w zakresie doboru skór lub produktów na zamówienie.

Konkurencyjne ceny: Hurtownia dba o to, aby ceny oferowanych skór owczych były konkurencyjne. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że otrzymują produkt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

Podsumowując Adam Leather to hurtownia oferująca szeroki asortyment najwyższej jakości skór owczych. Darmowa dostawa do krajów UE, gwarancja produktu i konkurencyjne ceny to tylko niektóre z jego zalet.

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved