Loader

Skóry owcze Islandzkie

Skóry owcze Islandzkie charakteryzują się przede wszystkim piękną kolorystyką. Najczęściej są białe, czarne i biało-czarne cętkowane. Unikalna wełna tego typu owiec ma dłuższe włosie i nie da się porównać z żadnymi innymi pospolitymi rasami owiec. To właśnie to piękne połączenie kolorów oraz wyjątkowo długa i miękka sierść sprawiają, że wygląda ona oszałamiająco w każdym wnętrzu. Wszystkie islandzkie skóry owcze mają dwie warstwy; miękki, gęsty poszetek i długi płaszcz wierzchni, który stanowi doskonały dodatek do nowoczesnego wnętrza w stylu skandynawskim.
Wybieramy tylko najlepszą jakość naszych długowłosych islandzkich skór.
Starannie dobrane przez nas skóry islandzkie ze względu na naturalne odcienie bieli, są niesamowicie grube i miękkie w dotyku. Ponadto są naturalne, niebarwione,  naturalnie białe z równie naturalnymi i charakterystycznymi znaczeniami w kolorze czarnym i brązowym. Te efekty islandzkiej owczej skóry są również całkowicie naturalne,  a to z kolei czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Te luksusowe skóry owcze, które świetnie sprawdzą się jako narzuta na sofę lub jako dywanik, nadając oryginalny styl każdemu otoczeniu.

Aby wyczyścić, wyjmij na zewnątrz i dobrze potrząśnij następnie delikatnie wyszczotkuj.

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved