Loader

Dywany Owcza Skóra

Ciepły Dywan – Skóra Owcza na Podłodze

Nowoczesne wnętrza charakteryzują się minimalizmem, a coraz częściej także surowością stylu industrialnego. To sprawia, że są wizualnie chłodne i niezbyt gościnne. Ciepła – zarówno w wymiarze wizualnym, jak i fizycznym – dodają im dywany i dywaniki wykonane z naturalnej skóry owczej. Tego typu dywan – skóra owcza rozłożona na podłodze – w sposób diametralny zmienia percepcję wnętrza dodając licznych walorów użytkowych.

Dywanik – Owcza Skóra we Wnętrzu Mieszkalnym i Użytkowym

Dywany i dywaniki ze skóry owczej cieszą się popularnością zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i wybranych obiektach z branży HoReCa. Po tego typu rozwiązania i dodatki w sposób niemalże podświadomy sięgają właściciele pensjonatów zlokalizowanych w górach (niezależnie do tego, czy w okolicy rzeczywiście hoduje się owce), a także restauratorzy i właściciele domków całorocznych na wynajem. Równie dużym zainteresowaniem skóra owcza na dywan/dywanik cieszy się w mieszkalnictwie prywatnym. To częsty wybór do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego.

Dywanik – owcza skóra – przynosi wiele korzyści, m.in.:

Jaka skóra owcza na dywan?

Wybór skóry owczej na dywan powinien być podyktowany przede wszystkim względami estetycznymi. Warto przy tym zwrócić również uwagę na aspekt użytkowy. W domu, w którym są małe dzieci lub osoby chore najlepiej sprawdzają się skóry owcze typu Relugan. Są one wykorzystywane w celach leczniczych, zwłaszcza podczas rehabilitacji. W celach dekoracyjnych doskonale sprawdzają się dywany ze skór owczych Gotland. Wyróżniają się one bardziej kręconym i puszystym włosem niż skóry krajowe. Równie atrakcyjne pod względem wizualnym są skóry szwedzkie posiadające piękny kręcony włos.

Tradycyjny Dywanik czy Owcza Skóra? – Poznaj Ofertę Tannery Poland

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów Tannery Poland oferuje wysokiej jakości skóry owcze. Skóry importujemy z lokacji słynących z hodowli cenionych w branży ras owiec, takich jak Gotlandia, Texel (Holandia) oraz północne Niemcy. To pozwala nam dostarczać surowiec odznaczający się doskonałymi właściwościami estetycznymi i użytkowymi. Obok wysokiej jakości skór zapewniamy fachowe doradztwo.

Interesuje Państwa dywanik? Owcza skóra to doskonała alternatywa dla tekstyliów produkowanych z włókien sztucznych. Tego typu dywan skutecznie izoluje od zimna, jest przyjemny w dotyku i nie powoduje alergii.

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved