Loader

Skóry owcze Meliert Toffi - Owca lisa Coburg

Naturalne skóry owcze Meliert - Toffee pochodzą z ekologicznych, niemieckich farm. Nasze Skóry owcze Meliert - Toffee charakteryzują się przepięknym, unikatowym umaszczeniem oraz są wyjątkowo cenne i poszukiwana ze względu na swoje charakterystyczne cechy. 

Wyjątkową odmianą jest Coburger Fuchsschaf znana również jako owca lisa Coburg.

Owce Meliert hodowane głównie w regionie Coburg w Niemczech, skąd pochodzi ich nazwa, charakteryzują się czerwonawo-brązowym lub złotym kolorem, który jest najbardziej wyraźny zaraz po urodzeniu. Skóra tej owcy cechuje się niezwykłą miękkością i delikatnością, co sprawia, że jest idealna do produkcji wysokiej jakości wyrobów skórzanych. 
Skóra z owcy Coburger Fuchsschaf dodatkowo posiada gęste i miękkie runo o intensywnych barwach. Różnorodność naturalnych odcieni, takich jak brązy, beże i kremy, sprawiają, że skóra ta jest szczególnie atrakcyjna dla producentów i projektantów modowych. 

Nasze skóry owcze Meliert Toffee cieszą się szczególnie dużą popularnością zarówno wśród konsumentów, jak i producentów ponieważ sa niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia, a to z kolei pozwala na długotrwałe korzystanie z wyrobów z nich wykonanych. 
Ich wyjątkowa jakość i piękno sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób poszukujących ekskluzywnych i unikalnych produktów. 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved