Loader

Blog DUŻE EUROPEJSKIE NATURALNE SKÓRY OWCZE Z DŁUGIMI WŁOSAMI

W Europie istnieje kilka ras owiec znanych ze swojej długiej, luksusowej sierści, a ich skóry są popularne do wykorzystania w dywanikach, narzutach i innych przedmiotach dekoracyjnych.
Oto niektóre z najbardziej godnych uwagi:
Gotlandzkie skóry owcze: Rasa ta pochodzi ze szwedzkiej wyspy Gotlandia i słynie z długiej, błyszczącej wełny. Skóry owcze Gotlandii są dostępne w różnych naturalnych kolorach, w tym białym, szarym, brązowym i czarnym.
Islandzkie skóry owcze: Islandzkie owce to odporna rasa, która przystosowała się do surowego islandzkiego klimatu. Włosie jest długie, grube i wodoodporne, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Islandzkie skóry owcze są zazwyczaj w kolorze białym lub kremowym.
Holenderska skóra owcza i Texel:  Wyróżniają się długim, gęstym włosem, który jest niezwykle miękki i przyjemny w dotyku. Skóry te są również bardzo ciepłe i trwałe, co czyni je idealnym wyborem do użytku w domu. Są dostępne w różnych kolorach, w tym białym, czarnym, brązowym i szarym. 
Skóry owcze Texel są miękkie i puszyste i dostępne w różnych kolorach, w tym białym, kremowym i szarym.

Przy wyborze europejskiej skóry owczej długowłosej ważne jest, aby wziąć pod uwagę rozmiar, kolor i rodzaj wełny, której szukasz. Należy również upewnić się, że skóra owcza została pozyskana i garbowana w sposób etyczny. 

     

    

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved