Loader

Blog Dywan z owczej skóry? Ale do jakich wnętrz?


Piękne i okazałe dywany ze skóry owczej od wieków są jednym z podstawowych elementów dekoracyjnych naszych mieszkań i domów.

Cudownie wyglądają na podłodze przez co dodają luksusu każdemu pomieszeniu. Dywaniki z owczej skóry są odporne na wilgoć i kurz oraz bardzo łatwe w pielęgnacji.

Najpopularniejszymi modelami od zawsze są unikalne skóry owcze w naturalnych odcieniach. Jednakże niezależnie od koloru włosia skóry owczej, każde wnętrze zyska oryginalnego, niepowtarzalnego i przytulnego wyglądu. Wysokiej jakości dywany ze skóry owczej są praktycznym dodatkiem do wnętrz, które doskonale uzupełniają wystrój aranżacji wykończonej. Dlatego wybierając dywan ze skóry owczej, zwróć dużą uwagę na jego kolor oraz rozmiar, które będą współgrać z danym wnętrzem!

Przejrzyj naszą kolekcję dywanów z naturalnych skór owczych, a napewno znajdziesz ten, który jest odpowiedni dla Ciebie!
Zaakcentuj lub odmień wystrój w dowolnym pomieszczeniu w domu za pomocą jednego z tych naturalnych dywanów.
Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, zapewnią niepowtarzalny wygląd i odczucie jak żadne inne!

 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved