Loader

Blog Dywanik z owczej skóry, dywan organiczny, dywan dekoracyjny, dywan orientalny, mały dywanik - wszechstronny wybór dywaników z owczej skóry

Jeśli szukasz najbardziej wszechstronnego wyboru dywanów z owczej skóry, to dobrze trafiłeś!

Nasze dywany z owczej skóry są garbowane i wykańczane ręcznie w Polsce,  w naszej rodzinnej firmie.  Specjalizujemy się w pozyskiwaniu pięknych
skandynawskich owczych  skór a także, holenderskich i Texel oraz niemieckich od ponad 40 lat. Są one naszym ulubionym produktem nie tylko ze względu na ich wspaniałe tekstury i kolory, ale również ze względu na ich wysokiej jakości futro, trwałość  i elastyczność.

 
Posiadamy szeroki wybór autentycznych skór owczych garbowanych ekologicznie, które są wręcz uwielbiane przez naszych klientów!

Oferowane w różnych rozmiarach podłogowe dekoracyjne dywaniki ze skóry owczej, zapewniają elegancję każdemu otoczeniu a naturalne kolory naszych skór owczych łączą się doskonale z dekoracjami każdego wnętrza.  Nie ma nic dziwnego w tym, że czujemy naturalny pociąg do tych elementów dekoracyjnych, ich przyjemny dotyk i ponadczasowy wygląd sprawiają przyjemność naszym zmysłom.

Zastosowań naszych skór jest wiele! (więcej przeczytasz o tym w poprzednich blogach) 
Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby połączyć styl i wygodę oraz ciepło i przytulność w swoim domu! Każdy kawałek jest wyjątkowy, bo nie ma dwóch takich samych, więc oryginalność jest gwarantowana.. 

Jeżeli  masz pytania dotyczące dywanu z owczej skóry, prosimy o kontakt za pośrednictwem naszego adresu email.
Kupuj bezpośrednio u źródła oszczędzając czas i pieniądze! 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved