Loader

Blog Dzień Ojca w Polsce zbliża się WIELKIMI KROKAMI! Czy pamiętasz tę datę?

Dzień Ojca ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI!
Pamiętasz tę datę? W Polsce Dzień Taty obchodzimy 23 czerwca.  W tym czasie pragniemy pokazać tacie za pomocą życzeń czy drobnego upominku - jak bardzo go kochamy i że pamiętamy!!!


A czy Ty Masz już gotowy prezent? Czy wciąż szukasz oryginalnego podarunku bo masz wrażenie, że tata ma w sumie wszystko? Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc! 
W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które właśnie — mogą okazać się fantastyczną propozycją na prezent!
Udanym upominkiem, może być po prostu poduszka. Przeciez nie może jej przecież zabraknąć w salonie na sofie czy w sypialni. Poduszka z owczej skóry jest idealnym rozwiązaniem na prezent, szczególnie dla osób z różnymi alergiami  ponieważ jest antypotliwa i antyalergiczna -  Poduszka? Nie tylko do spania!
Kolejną naszą propozycją jest skóry owcze lecznicze, bardzo często wykorzystywane są w celach zdrowotych, zwłaszcza podczas rehabilitacji. Zapewniają po prostu komfort na naprawdę wysokim poziomie! Są wyjątkowo popularne wśród rodzin z małymi dziećmi, a także osób starszych.

Wybierając prezent dla taty najlepiej warto postawić na coś, co po prostu przyda się w codziennym życiu.

Nie Czekaj i Wybierz Idealny Prezent dla Taty już dziś!

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2022. All rights reserved