Loader

Blog Fenomen światowy - skandynawskie skóry owcze!

Piękne skóry owcze pochodzące od owiec skandynawskich to idealne rozwiązanie na przejście z wiosny na zimę!
Nic w tym dziwnego, że skóry skandynawskie są jednymi z Naszych najlepiej sprzedających się surowców, w końcu znane są na całym świecie ze swoich jedwabistych loków, niesamowitej gamy kolorystycznej, połysku oraz ze swojej wielofunkcyjności.

Kto miał już doczynienia z tym surowcem, zdecydowanie potwierdzi że jest to produkt
100% bezpieczny dla zdrowia człowieka i środowiska,
100% ekologiczny,
100% naturalny, a miękki i jedwabisty dotyk tych skór skandynawskich, zapewnia
100% komfortu i relaksu wszędzie tam, gdzie można sprawdzić zastosowanie skandynawskich skór owczych! 

Z uwagi na wyzej wspomniana wielofunkcyjność tego tworzywa, powszechnie stosuje się go jako dekoracje domu, szczególnie w stylu skandynawskim. Jest to światowy fenomen, ponieważ łączy on świat przyrody z subtelną elegancją i nowoczesny styl z naturalnymi elementami. Skóry skandynawskie świetnie tez sprawdzają się jako ozdoba do aranżacji wnętrz w stylu klasycznym. Wyglądają niezwykle oszałamiająco w każdym neutralnym wnętrzu, zapewniając tym samym ciepło i przytulną atmosferę!

    

Skóry skandynawskie to skóry, które świetnie nadają się na dywan w salonie lub dekorację przy kominku a umieszczone przy łóżku z pewnością umilą zimne poranki. Oszałamiająco prezentują się na kanapie lub w fotelu. Również bajecznie ozdobią krzesło ogrodowe. Z całą pewnością nadają się do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, dzięki swoim właściwością regulującym ciepło. 
 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2022. All rights reserved