Loader

Blog Gotland - bo tu chodzi o jakość!

Dziś na tapecie - naturalne skóry owcze z Gotlandii!
Jak wspomnieliśmy w jednym z naszych poprzednich postów, surowce z Gotlandii są uważane za „Rolls Royce” wśród skóry owczych. Nic dziwnego zatem, że są najbardziej pożądanymi skórami na świecie!
Ta wyjątkowa skóra owcza jest popularna w Szwecji od wieków, ale ich historia sięga czasów Wikingów. Słyną z wysokiej jakości, luksusowej wełny, doskonałej trwałości, dostępnej w szerokiej gamie kolorystycznej, mają niepowtarzalny metaliczny blask! Można śmiało powiedzieć, że skórki Gotland mają swoją własną charakterystyczną osobowość!
Z biegiem lat rośnie chęć dekorowania i wyposażania pokoi przy użyciu najbardziej naturalnych materiałów takich jak te, które dodają luksusu i są praktyczne przez cały rok, nie tylko zimą! Gotland to właśnie taki surowiec! Pobudza krążenie krwi, pochłania wilgoć i umożliwia cyrkulację powietrza, jest naturalnym regulatorrm temperatury, dzkięki temu również zapewnia dotyk chłodu latem! Skóra Gotland może być uzywana przez cały rok! 
Jednak wielu nie wie, że ten surowiec jest również niezwykle wytrzymały! Ta wysokiej jakości skóra zachowuje swój połysk i kolor niezależnie od warunków atmosferycznych, a sama jakość surowca znajduje odzwierciedlenie w każdym loku!
Bo przecież głównie chodzi o jakość!
Nasza skóra Gotland jest garbowana bez użycia środków chemicznych, jest w 100% naturalna, ale przede wszystkim jest bezpiecznie odkażana, co nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka, dodatkowym atutem jest to, że nie farbujemy naszej skóry, dzięki temu zachowuje ona swój oryginalny kolor i indywidualność.           

Podsumowując:
Jeśli chcesz wzbogacić swoje wnętrze - nasza luksusowa skóra owcza Gotland jest właśnie tym czego szukasz. Niezależnie od tego gdzie ją umieścisz, jej elastyczny zamsz sprawia, że ​​skóra idealnie pasuje do fotela lub narzuta na łóżko tym samym dodając komfortu, ale też można jej użyć jako dywanik do sypialni, który doda odrobinę romantyzmu.
Myślę, że nie trzeba dodawać, że Gotlandia to jedna z najdoskonalszych kreacji natury!

 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved