Loader

Blog Heidschnucke to gwarancja najwyższej jakości i autentyczności!

Rasa owiec Heidschnucke pochodzi z owiec europejskich. Włosie tych owiec jest odporne na panujące tam warunki atmosferyczne, co oznacza że te skóry owcze są wyjątkowo odporne na wilgotność. Dzięki specjalnym włóknom, surowiec ten ma działanie regulujące temperaturę o każdej porze roku poza tym doskonale poprawia samopoczucie!


Nasza firma sprowadza skóry bezpośrednio z najlepszych, ekologicznych gospodarstw z Niemiec. Do przetworzenia naszych surowców używamy wyłącznie naturalnych środków czyszczących, w celu uzyskania najdelikatniejszych ale zarazem najgrubszych skór. Skóry te nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów! Nasze produkty są  100% naturalne i oryginalne, ponadto posiadają właściwości samooczyszczające i odporną na strzępienie fakturę. Są bardzo łatwe w pielęgnacji!

Heidschnucke idealnie pasuje do wystroju w stylu retro! Ich naturalny podkład i delikatna warstwa wierzchnia oraz piękne długie włosie sprawiają, że te skóry owcze są pięknym a zarazem luksusowym dodatkiem do wnętrz! Lekko kręcone włosy i całkowicie naturalny kolor nie tylko zapewniają poczucie przytulności, ale także wnoszą naturalny styl do każdej przestrzeni mieszkalnej. Dodatkowo są niesamowicie miękkie i przyjemne w dotyku! Pierzasty charakter wierzchniej warstwy tych skór owczych oraz piękne naturalne kolory, dają wrażenie ruchu i płynności. Istnieje wiele wariantów kolorystycznych (biały, szary, czarny itp.) wszystkie w kolorach takich jakie stworzyła je sama natura.

Dbamy o to aby nasz produkt był ze 100% gwarancją najwyższej jakości i autentyczności! 
Bo z owcami jak z ludźmi, nie ma dwóch identycznych, dlatego rozmiary i kolory naszych skór nigdy nie są takie same, ale to jest właśnie to, co czyni je jeszcze bardziej unikatowymi i wyjątkowymi!  

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved