Loader

Blog Inspirowane światem zwierząt - drewniane barany dekoracyjne! To Nasza NOWOŚĆ!

Jesteś osobą kreatywną, ceniącą oryginalne, ale przede wszystkim naturalne produkty? Doskonale! Mamy coś dla Ciebie!
Zainspirowane światem zwierząt - Dekoracyjne barany! Oto nasza NOWOŚĆ!

Nasze rzeźbione Barany są właśnie taką idealną dekoracją! Ręcznie grawerowane ozdoby z drewna oraz puszysta, naturalna owcza skóra sprawiają, że są one niezwykle piękne    i niepowtarzalne! 

Wszyscy wiemy, że urządzanie domu to nie lada wyzwanie. Z jednej strony pobudza kreatywność, z drugiej wymaga odrobiny równowagi. Nie oznacza to jednak, że powinno być nudno! Jedną z najważniejszych rzeczy jest to, aby wszystko do siebie pasowało kolorystycznie.

Nasze barany utrzymane są w naturalnej kolorystyce, dzięki czemu idealnie wpasowują się w każdą stylizację, w każdym wnętrzu

                

Ale to nie wszystko!
Ze względu na swoje rozmiary i stabilność, rzeźbę można wykorzystać również jako stołek, podnóżek lub pufę. Duże siedzisko wypełnione jest wewnątrz trwałą gąbką, która zapewnia niesamowity komfort siedzenia. A skoro już wiemy, że drewniany baran to świetny sposób na udekorowanie domu, należy również wspomnieć, że jest to świetny gadżet dla najmłodszych, który daje mnóstwo frajdy! Bo siedzenie na grzbiecie takiego barana to niesamowita zabawa! Baran został stworzony przez samą naturę, dlatego  jest odpowiedni i bezpieczny również dla alergików!

Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach od jasnych do ciemnych na zamówienie!

 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved