Loader

Blog Koce wełniane i inne wyroby z owczej skóry prosto od producenta!

Firma Adam Leather specjalizuje się w hurtowej sprzedaży skór owczych naturalnych, których część jest rzadkością na rynku. Firma twierdzi, że jest naturalnym producentem i wytwórcą produktów europejskich, z gwarancją autentyczności i wysokiej jakości produktów, które nie zawsze mogą być szkodliwe dla środowiska.
W ofercie Adam Leather znajduje się także szeroka gama innych wyrobów skórzanych, takich jak koce, dywaniki z owczej wełny oraz różnego rodzaju akcesoria do domu i ogrodu.

Dodatkowo Garbarnia Adam Leather dostarcza medyczne skóry owcze powszechnie stosowane w celach rehabilitacyjnych. Dodaje to kolejny wymiar do oferty produktowej, niespotykany w przypadku innych marek.

Wreszcie, oferta produktów Adam Leather wykracza poza skóry owcze i obejmuje również inne produkty skórzane, takie jak skóry garbowane afrykańskie, skóry z dzika i kozie, a także szeroką gamę produktów ze skór owczych, takich jak:

Podsumowując, Adam Leather to połączenie różnorodności, pewności jakości i wyjątkowej oferty, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.
www.adam-leather.com

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved