Loader

Blog Kup bezpośrednio od producenta! Wysoka jakość!

Nasza Grabarnia istnieje na rynku od ponad 40 lat i wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Jesteśmy firmą zajmującą się głównie wyprawianiem skór futerkowych. Co miesiąc podróżujemy z naszymi produktami do wielu krajów Unii Europejskiej! Nasze wyroby przewozimy busami, dzięki czemu nie są one zwijane ani prasowane jak inne skóry owcze wysyłane w paczkach!
Jesteśmy również gotowi przyjechać i do Twojej firmy, aby zaprezentować jakość naszych skór! 
Możliwy jest również zakup naturalnych skór owczych bezpośrednio z naszego magazynu w Polsce gdzie chętnie podzielimy się wiedzą na temat oferowanych przez nas produktów! UWAGA! Przy zakupie artykułów bezpośrednio z naszego magazynu nie ma minimalnego zamówienia! Bo widząc produkt przed jego zakupem, nie będziesz miał wątpliwości co do jakości!

Pracujemy ze skórami owczymi, między innymi takimi jak Texel oraz skóry holenderskie. Skóry te słyną z właściwości wentylujących, dzięki czemu dostosowują się do temperatury ciała, Heidschnucke natomiast znane są ze swoich właściwości samooczyszczających oraz odpornej na strzępienie faktury, Gotland jest to rzadka rasa znana z luksusowej wełny i doskonałej trwałości, Melerade to skóry owcze z pięknym, lśniącym włosiem, ponadto są jedwabiście miękkie w dotyku! Podobnie jak inne skóry, skóry szwedzkie znane są również z najlepszej jakości i tekstury a także ze swojej wielofunkcyjności.

Kupuj bezpośrednio od producenta, a my zagwarantujemy Ci wysoką jakość!

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami już dziś! 

 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved