Loader

Blog Luksusowe podwójne dywany z owczej skóry

Nasz najpopularniejszy podwójny dywan z owczej skóry został uszyty tak aby stworzyć naturalnie bajeczny wygląd! Jest to tradycyjny przykład wystawnego luksusu! Nic nie przebije uczucia naturalnego dywanu, który zapewnia miękkość i ciepło pod stopami szczególnie na drewnianej lub kamiennej podłodze. 
Wyobraź sobie, że cieszysz się dwiema klasycznymi skórami, fachowo dobranymi pod względem kształtu, długości i odcienia, które zostały następnie zszyte w jeden oszałamiający dywan.

Brzmi dobrze?

Podwójna skóra owcza jest wszechstronna gdyż wygląda równie cudownie na sofie, jak na podłodze, poza tym jest super miękka i miła w dotyku, dlatego sprawdza się też jako mata dla dziecka. I niezależnie od tego, czy masz małą przestrzeń, czy dużą istnieje styl i rozmiar dywanu który idealnie wpasuje się do każdego wnętrza.

Nasz produkt jest produktem wysokiej jakości, nietoksycznym i hipoalergicznym.

Są to jedyne w swoim rodzaju egzemplarze 100% naturalne!

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved