Loader

Blog Moda na owczą skórę!

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku. Jesteśmy rodzinną firmą, która dba o tradycję przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Sami transportujemy skóry z ekologicznych farm z całej Unii Europejskiej. Skóry przechodzą dokładną selekcję, dlatego jesteśmy pewni ich jakości i oryginalności. Skóry owcze od wieków używane są jako dekoracyjne dywany, narzutki na kanapę, łóżko czy krzesła. Trend ze skórami owczymi ma coraz więcej zwolenników. Stały się idealnym zamiennikiem dla klasycznych dywanów. Skóra owcza doskonale izoluje zimno z podłogi, jednocześnie pozostając przyjemną i ciepłą dla bosej stopy. Pasują do każdego wnętrza dodając mu ciepła i charakteru. Dodatkowo narzutką z owczej skóry możemy się okryć i odpocząć po ciężkim dniu.

Skóry owcze są unikatowe, nie ma dwóch takich samych!

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2022. All rights reserved