Loader

Blog Najlepsze na świecie! Zakochaj się szaleńczo w naszych produktach z owczej skóry!

Umieszczanie skór owczych w naszych domach istnieje od zarania dziejów. Piękna skóra owcza ubierała nasze domy dodając elegancji łącząc naturalne kolory z dekoracjami w naszych domach, zapewniając autentyczną elegancję całemu otoczeniu. Naturalna skóra owcza to nie tylko skóra, ale produkt naturalny o zdrowych właściwościach! Cóż, zdrowych jeśli był wyprawiany naturalną metodą czyli bez użycia jakiekolwiek chemii.
Każda skóra owcza od Tannery Poland jest wyjątkowa i niepowtarzalna. U nas znajdziesz skórki kędzierzawe lub całkiem gładkie, krótkowłose lub długowłose, cętkowane lub jednokolorowe. A to wszystko dzięki naszej współpracy z Matką Naturą, która jest równie niesamowita i różnorodna! 
My wiemy, że jeśli chcemy stworzyć, wykonać i dostarczyć to co najlepsze musimy kochać to co robimy! Dlatego nie farbujemy naszych surowców, a proces garbowania odbywa się w sposób naturalny. Bo naturalność tylko wtedy jest przyjemna kiedy ponadczasowy dotyk oraz wygląd sprawiają przyjemność naszym zmysłom! 
Jesteśmy zafascynowani tym co robimy oraz bardzo zaangażowani w naszą pracę, pozwala nam to sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów! Dodatkowo sprzedajemy bez pośredników i pomimo najwyższej jakości naszych skór owczych, jesteśmy jednymi z najtańszych hurtowni w Polsce i Europie. Sami odbieramy nasze surowce z ekologicznych farm w UE gdzie każdy nasz egzemplarz jest niepowtarzalny, tak więc oryginalność jak i najwyższa jakość jest gwarantowana.

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved