Loader

Blog Naturalna skóra owcza to doskonały wybór na prezent z okazji Dnia Matki.

Przedstawiamy kilka pomysłów na prezent z owczej skóry na zbliżający się Dzień Mamy! 
Miękki i ciepły koc z owczej skóry - idealny na chłodne wieczory. Twoja mama może owinąć się nim na kanapie, czytając książkę lub oglądając telewizję.
Poduszka z owczej skóry – zapewni Twojej Mamie komfortowy sen i ulgę w bólach szyi i pleców. Naturalna wełna owcza jest oddychająca i reguluje temperaturę, dzięki czemu Twoja mama będzie mogła spać spokojnie przez całą noc.
Kapcie z owczej skóry – ciepły i wygodny sposób na ogrzanie stóp w domu. Są dostępne w różnych stylach i kolorach, więc na pewno znajdziesz parę, którą Twoja mama pokocha.
Dywany z owczej skóry – można je ustawić w salonie, sypialni, a nawet na tarasie.  To świetny sposób na dodanie przytulności i ciepła do każdego pomieszczenia. 
Narzuty z owczej skóry – to świetny sposób na dodanie dodatkowej warstwy ciepła do łóżka lub sofy. Jako dekoracyjny akcent na krześle lub ławce.
Przy odrobinie wysiłku z pewnością znajdziesz idealny prezent z owczej skóry dla swojej mamy na Dzień Matki.
Po więcej pomysłów zapraszamy do naszego sklepu:
https://www.adam-leather.com/shop 

Skóra owcza to naturalny, trwały i wszechstronny materiał, który można wykorzystać do tworzenia różnego rodzaju dekoracji do domu i ogrodu. Dzięki szerokiej gamie kolorów i stylów do wyboru, z pewnością znajdziesz idealny kawałek owczej skóry, który uzupełni Twój wystrój a przy odrobinie wysiłku z pewnością znajdziesz idealny prezent z owczej skóry dla swojej mamy na Dzień Matki, który będzie jej służył przez wiele lat.

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved