Loader

Blog Naturalne skóry owcze to nasz ulubiony produkt który zapewniła nam sama natura!

Matka natura ma wiele do zaoferowania.

Znane ze swojego wełnianego ciepła i miękkiego futra, naturalne skóry owcze - to nasz ulubiony produkt który zapewniła nam sama natura! 

Skąd pochodzą nasze skóry owcze?
Nasze naturalne skóry owcze pochodzą głównie ze Skandynawii, Holandii i Niemiec.  Nasze skóry owcze powstają jako produkt uboczny przy produkcji mięsa a żadne zwierzę nie jest krzywdzone specjalnie dla wełny! 


Jaka jest różnica pomiędzy naturalną skór owczą a skórą syntetyczną?
Ogólnie rzecz biorąc, naturalna skóra owcza to w 100% produkt naturalny w porównaniu do skóry syntetycznej, która jest wykonana tylko z materiałów wytworzonych przez człowieka. Podczas procesu garbowania wełna na skórach naturalnych pozostaje w swoim naturalnym stanie, gdzie w skórze syntetycznej całość  ma tylko wyglądać jak prawdziwa skóra.


Czy nasze skóry owcze są barwione?
Nasze naturalne skóry owcze (jak sama nazwa wskazuje) są ekologicznie garbowane co oznacza, że nie są barwione ani bielone, dzięki czemu nie zawierają szkodliwych substancji. Garbując nasze skóry owcze staramy się zachować i wzmocnić  naturalny kolor wełny a cały proces produkcyjny zapewnia im jeszcze bardziej miękkie i błyszczące futro. 


Jak wytrzymała jest nasza naturalna skóra owcza?
Naturalna skóra owcza jest wysoce odporna na rozdarcia i trwała oraz bardzo odporna na zużycie, a przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji staje się jeszcze bardziej miękka z upływem czasu.


Jak zatem dbać o naturalną skórę owczą?
Na naszym blogu „ Modele: Skóra owcza & skóra jagnięca! Jeśli Ty dasz im trochę uwagi, one będą zdobić twój dom latami!” https://www.tannerypoland.pl/blog/modele-skora-owcza--skora-jagnieca-jesli-ty-dasz-im-troche-uwagi-one-beda-zdobic-twoj-dom-latami- zamieściliśmy informacje o pielęgnacji  i usuwaniu plam z owczej skóry. Zapraszam do przeczytania! 


Czy z nasze owcze skóry można używać tylko jako dywany?
Oczywiście, że NIE! Naturalna skóra owcza jest powszechnie uważana za materiał, który nadaje się głownie jako dywanik ale jej urok można wykorzystać do dekoracji wnętrz, otulając nią np. swoje łóżko.  Neutralne odcienie naszych skór owczych pasują niemalże do każdego wystroju a czysty, naturalny kolor futra dodaje element wszechstronnego wyrafinowania do  swobodnej palety kolorów. 


Czy nasze skóry owcze są odpowiednie dla każdego?
Oczywiście! Naturalne skóry owcze posiadają dużo właściwości prozdrowotnych, są higieniczne, działają antybakteryjnie, antyalergiczne, eliminują napięcie mięśni oraz wspomagają krążenie. Idealnie równoważą temperaturę ciała i regulują wilgoć.  

Skóra owcza, wełna, futro jest częścią tego, co sprawia, że każda skóra owcza jest wyjątkowym produktem naturalnym!  Posiada bogatą różnorodność form, tekstur i można jej używac do różnych celów dzięki czemu każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju!!!

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved