Loader

Blog Naturalne surowce o wielu zastosowaniach i cennych właściwościach!

Naturalne surowce o wielu zastosowaniach i cennych właściwościach!
Nie wierzysz? Sprawdź! 

Heidschnucke to typowo niemiecka rasa owiec. Istnieje wiele wariantów kolorystycznych: czarny, biały, brązowy, szary itp. Pierzasty charakter wierzchniej warstwy, sprawia wrażenie ruchu i płynności dodając tym samym odrobinę luksusu do wnętrz w których się znajdują. Są idealne jako narzuty na łóżko lub krzesło. Świetnie wpasują się w wystrój w stylu Retro! Skórki te są bardzo popularne i odporne na warunki atmosferyczne!

Szwedzkie skóry owcze również występują w szerokiej gamie kolorów: od białych, poprzez szare, aż do brązowych odcieni oraz posiadają piękny kręcony włos. Są starannie wybierane, aby dostarczać naszym klientom najwyższej jakości ekologiczne skóry owcze. Szwedzka skóra owcza jest wspaniałym dodatkiem do dekoracji każdego wnętrza.

Gotland to skóry owcze importowane bezpośrednio z wyspy Gotlandia. Charakteryzują się bardzo kręconym i puszystym włosem, często końcówki włosów są ciemniejsze od całej skóry. Gotland bardzo wyraźnie odróżniają się do skór krajowych i mają w sobie niesamowity urok! Skóra jest bardzo elastyczna, wytrzymała i odporna na rozdarcia. Idealnie sprawdzi się jako dywan czy narzuta we wnętrzu pomieszczenia jak i na zewnątrz.

Melerade to mieszanka ras owiec szwedzkich i typu Gotland. Nazwa Melerade pochodzi z języka szwedzkiego i oznacza cętkowany. Skóry te charakteryzują się różnymi odcieniami koloru niż jej zewnętrzna kolorystyka runa, włosie jest lśniące i lekko kręcone, a ponadto są bardzo miękkie w dotyku. Nadaje się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeń.

Holenderskie skóry owcze sprowadzane są z najlepszego regionu Holandii tj. z wyspy Texel. Skóry z tamtej wyspy charakteryzują się pięknym gęstym i lśniącym włosem. Jest to również niezwykle wszechstronny produkt gdyż można zrobić z niego praktycznie wszystko, zaczynając od kapci a kończąc na pięknym dywanie. Niesamowita paleta barw sprawia że zawsze znajdziesz coś, co pasuje do Twojego wnętrza.

Nasza firma importuje surowce tylko z zaufanych rzeźni, gdzie sam surowiec jest pozyskiwany w sposób humanitarny. Proces garbowania odbywa się w sposób naturalny, przy użyciu naturalnych środków! Skóry owcze nie są farbowane, więc kolor każdego surowca jest całkowicie naturalny! 

Naturalne skóry owcze? – Naturalnie od Tannery Poland!

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved