Loader

Blog Naturalne wyroby z owczej skóry - idealne na jarmarki bożonarodzeniowe!!!

Zapraszamy hurtownie i pośredników do zakupu naszych ciepłych i w 100% naturalnych wyrobów z owczej skóry - idealnych na jarmarki bożonarodzeniowe!!!

Prowadzimy sprzedaż hurtową naturalnych skór owczych m.in. Melerade, kożuchy holenderskie i Texel, Heidschnucke, suszone skóry jagnięce i luksusowa Gotlandia. Te kożuchy doskonale sprawdzą się jako jednoczęściowe dywaniki lub narzuty, huśtawka czy wygodny fotel, szczególnie w zimowe wieczory!
Oferujemy również sprzedaż hurtową gotowych produktów tj. poduszek, dywaników okrągłych, kojców dla psów czy kotów, a także kapci zastępczych oraz kapci idealnych na prezent lub na mroźne dni. Wszystkie produkty szyte są z oryginalnych kawałków owczej skóry.
Dostarczamy skóry owcze luzem na targi w Niemczech, Holandii, Belgii i Danii. Są to bardzo ciepłe i puszyste skóry owcze i jagnięce na zimowe dni. Skóry dostarczamy busem, więc możesz wybierać skórki bezpośrednio z samochodu. Nasze naturalne skóry owcze są naturalnie garbowane według receptury przekazywanej z ojca na syna, bez chemii, dzięki czemu są miękkie i lśniące.

    

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej. Tylko u nas znajdziesz bogactwo wysokiej jakości produktów, które są dokładnie monitorowane, aby ukazać bajeczną świąteczną atmosferę!!! Zacznij więc sezon świąteczny już dziś, kup naturalne skóry owcze i jagnięce oraz ręcznie robione produkty z naszej kolekcji! Nie zwlekaj i przygotuj się na jarmark bożonarodzeniowy, robiąc firmowe zakupy w najlepszych cenach!


Rozpieść  innymi produktami wysokiej jakości od Tannery Poland!

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved