Loader

Blog Oferujemy szeroki wybór dekoracyjnych skór naturalnych z różnych stron świata, które są używane do tworzenia naszego ogromnego asortymentu wspaniałych dywanów z owczej skóry oraz różnego rodzaju akcesoriów z owczej skóry

Jeśli posiadasz restaurację, pensjonat, hotel lub inną firmę, której chcesz dodać odrobinę oryginalności lub  szukasz wyjątkowego produktu do swojego sklepu mamy dla Ciebie świetne oferty biznesowe. Znajdziesz tutaj skóry naturalne z Holandii, Niemiec czy Skandynawii, w różnych rozmiarach, kolorach i różnego rodzaju runa, które są oryginalnym pomysłem na urozmaicenie czy wzbogacenie wnętrz! Ale to tylko część naszej wyjątkowej oferty. Wszystkie nasze produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej https://www.adam-leather.com/.  Dla chcących zgłębić szczegóły naszych ofert zapraszamy do kontaktu! 
Trwałość i najwyższa jakość gwarantowana!

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved