Loader

Blog Ostatnie lata nie były lekkie szczególnie dla firm, mimo to nasza Garbarnia wciąż prężnie się rozwija!

Ostatnie lata nie były lekkie szczególnie dla firm, mimo to nasza Garbarnia wciąż prężnie się rozwija! 

Zakupiliśmy nowoczesną maszynę garbarska, dzięki której będziemy w stanie przyspieszyć naszą produkcję naturalnych skór owczych a także zmniejszyć czas oczekiwania na Państwa zamówienia!

Jest to tradycyjna maszyna garbarska,  przeznaczona do strzyżenia wszelkiego rodzaju skór z wełną,  takich jak skóry owcze skandynawskie, Gotlandzkie, Melerade i szwedzkie czy holenderskie i Texel.  Jest obsługiwana łatwo i wygodnie. Ten model daje nam możliwość strzyżenia wszystkich rodzajów skór owczych. System ochrony, który posiada pozwala uniknąć uszkodzeń na końcach skóry co w praktyce oznacza,  że jest bardziej niezawodna oraz ma wyższą wydajność. W dodatku jest wystarczająco szeroka aby zmieścić wszystkie rozmiary skór naturalnych! 

        

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved