Loader

Blog Pomaluj Swoje otoczenie skórami owczymi w kolorach jesieni z kolekcji Adam-Leather!

Skóry owcze, które oferujemy, są nie tylko wyjątkowo miękkie i wygodne, ale także doskonale sprawdzają się jako dekoracyjne elementy w Twoim ogrodzie. Są odporne na warunki atmosferyczne, co oznacza, że nie musisz się martwić, gdy nadchodzi deszcz czy śnieg. Dodatkowo, te wyjątkowe skóry naturalne są również łatwe do czyszczenia, co ułatwia utrzymanie ogrodu w perfekcyjnym stanie przez cały rok! 
Nie tylko Twoje otoczenie będzie pięknie wyglądać, ale także dostarczy Ci komfortu i relaksu. Wygodne skórzane dywaniki zapewnią Ci miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, tworząc jednocześnie stylową przestrzeń, która będzie zachwycać Twoich gości. 
Skorzystaj z kolekcji Adam-Leather i odkryj wszystkie możliwości, jakie daje Ci natura. Pomaluj swój ogród niezwykłymi kolorami jesieni i ciesz się pięknem i funkcjonalnością skór owczych Adam-Leather!

 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved