Loader

Blog Producent - nie pośrednik. Czyli co nas wyróżnia?

Kup bezpośrednio od producenta! Wysoka jakość!

Nasza Garbarnia istnieje na rynku od 1978 roku. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycją, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Od 2005 oprócz tradycyjnych technologii, zaczęliśmy wprowadzać również nowe produkty w dziedzinie wyprawiania skór futerkowych

Co nas wyróżnia?
Jesteśmy przede wszystkim producentem naturalnych owczych skór. Co oznacza że nasza wiedza na temat oferowanego produktu jest dużo większa, w porównaniu do wiedzy jaką posiadają pośrednicy. Dystrybutorzy również nie mają możliwości sprawdzenia jakości każdego surowca, gdzie u nas masz gwarancję jakości na zakupiony produkt!  Sami importujemy oryginalną skórę owczą bezpośrednio ze Szwecji, Holandii i Niemiec czyli lokalizacji stanowiących zagłębia hodowlane znanych i cenionych gatunków tych zwierząt dlatego mamy pewność, iż nasz surowiec jest w 100% naturalny, ciepły i trwały.

  


Od lat stosujemy staromodną metodę garbowania, której wyjątkowość polega na tym, że NIE używamy żadnych środków chemicznych a sam proces wyprawiania skór odbywa się tylko i wyłącznie przy użyciu środków naturalnych! Wytwarzamy swoje produkty pod własną marką, gdyż sami garbujemy skóry od podstaw w naszej firmie! W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju produkty, które sprawdzają się jako oryginalny prezent dosłownie dla każdego ale przed wszystkim jako dodatek do wystroju wnętrz. Wyroby ze skór owczych, dzięki swojej naturalności, nadają niepowtarzalnego charakteru i klimatu każdemu pomieszczeniu w którym się znajdą! Oferujemy skóry w różnych rozmiarach, skóry z krótkim lub długim włosiem oraz skóry o unikatowych kolorach, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.  Nasze wysokiej jakości surowce w połączeniu z doświadczonym personelem dają odpowiednie narzędzia do odniesienia sukcesu! Przypisujemy temu znaczną część naszej długowieczności! Nieustannie od wielu lat cieszymy się dużym zaufaniem i dobrą opinią naszych klientów, którzy już skorzystali z naszych usług.  

Naturalna Skóra Owcza – Naturalnie od Tannery Poland!!!


 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved