Loader

Blog Spójrz na to!

Naturalne skóry owcze Meliert - Toffee pochodzą z ekologicznych, niemieckich farm. Nasza firma bezpośrednio sprowadza skóry, dlatego jesteśmy pewni ich jakości i oryginalności. Skóry owcze Meliert - Toffee charakteryzują się przepięknym, unikatowym umaszczeniem. Stawiamy 100% na naturalne środki czystości. Nasze skóry nie posiadają nieprzyjemnych zapachów.

Skóra owcza Stracciatella jest to naturalna skóra pochodząca z niemieckich, ekologicznych farm. Charakteryzuje się przepiękną barwą włosa. Skóry są bardzo miłe w dotyku. Pasują do każdego wnętrza domu. Skóry owcze Meliert- Stracciatella cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Wszystkie nasze skóry wyprawiane są tylko naturalnymi produktami i nie posiadają przykrych zapachów!

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved