Loader

Blog Spotkanie biznesowe na granicy belgijsko-niemieckiej.

Spotkania biznesowe na granicy belgijsko-niemieckiej

Spotkanie biznesowe na ładnym, małym belgijsko-niemieckim przejściu granicznym z fantastycznymi widokami - zakończone SUKCESEM!   

To co nas wyróżnia to fakt, że dostarczamy skóry owcze bezpośrednio do naszych klientów w Europie.  A to co nas motywuje to 100% satysfakcji klienta! Oferujemy skóry w różnych rozmiarach, skóry z krótkim lub długim włosiem oraz skóry o unikatowych kolorach, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy może sprawdzić jakość naszego surowca przed zakupem i wybrać wedle własnego uznania! 
Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku od ponad 40 lat!
Nieustannie staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów, a naszą misją jest robić wszystko, aby dać naszym klientom to, co najlepsze! Od lat cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią naszych klientów, którzy już skorzystali z naszych usług.

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved