Loader

Blog Srebrnoszare skóry owcze z Gotlandii

Szarosrebrne  skóry gotlandzkie, uważane są za najbardziej pożądane skóry owcze na świecie. Te niesamowicie naturalnie jedwabiste w dotyku surowce pochodzą z największej wyspy u wybrzeży Szwecji – Gotlandia. Od wieków uważane są również za najbardziej luksusowe skóry owcze ze względu na lśniące szarosrebrne loki i wyjątkową fakturę. Każda srebrno szara skóra owcza jest unikalna i w 100% naturalna, Oszałamiająca dwukolorowa kombinacja kolorów od jasnej srebrzystej bieli, przez stalowoszary, aż po ciemną stalową czerń, obejmuje wszystkie odcienie szarości. Każda skóra owcza Gotland jest garbowana w sposób naturalny, jest niefarbowana, co oznacza że zachowuje swój oryginalny kolor o tej niepowtarzalnej kolorystyce. Skóry są po prostu wolne od wielu szkodliwych barwników, wybielaczy i chemikaliów a więc i wykonane w sposób przyjazny dla człowieka i środowiska

Istnieje wiele zastosowań gotlandzkich skór owczych. Niżej przedswiamy kilka sposobów na ich wykorzystanie 

1.    Jako narzuta komponuje się z każdym wnętrzem. Naturalny zamsz  jest bardzo elastyczny, dzięki czemu idealnie skóra owcza wpasowuje się w krzesło, fotel lub sofę. 
2.    Jako dywanik posiada idealną miękkość i wytrzymałość a to sprawia, że surowiec ten idealnie nadaje się do położenia na podłodze.
3.    Jako legowiska dla zwierząt ze względu na gładką powierzchnię poszczególnych włosków na skórze owczej, nie stracą swojego naturalnego uroku – wystarczy raz w tygodniu otrząsnąć skórę z kurzu i sierści.
4.    Jako luksusowa mata dla dziecka lub osoby starszej dzięki funkcji regulacji ciepła i wilgoci zapewnia komfort i relaks.  Ponadto jest organiczny i nie powoduje alergii. 

Podsumowując: Szaro srebrne skóry owcze Gotland są powszechnie stosowane jako dekoracja domu zarówno praktyczna jak i luksusowa, ponadto jest bardzo łatwa w utrzymaniu. Wystarczy wytrzepać raz w tygodniu aby zapewnić im ładny i lśniący wygląd przez wiele lat.
Szaro szara skóra owcza jest jedwabista a wełna gruba, kręcona i bujna. Ale żeby to poczuć, trzeba to zobaczyć aby w nią uwierzyć!


 


 


 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved