Loader

Blog Szukasz Świątecznego prezentu? Świetnie! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów!

Szukasz Świątecznego prezentu? Świetnie! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów!

  - RĘKAWICZKI Z OWCZEJ SKÓRY -

Szczególnie polecamy osobom którym szybko marzną dłonie.  Rękawiczki są nie tylko ciepłe ale i bardzo elastyczne dzięki czemu dopasowują się do dłoni. Dostępne w eleganckich i ponadczasowych kolorach z atrakcyjnym wełnianym wykończeniem. Pożegnaj zimne dłonie raz na zawsze!

- KAPCIE Z OWCZEJ SKÓRY - 

Szczególnie polecamy je wszystkim którym marzną stopy. Jedną z istotnych właściwości skóry owczej jest to że reguluje ona temperaturę, dlatego nawet przy ogrzewaniu podłogowym kapcie z naszej kolekcji sprawdzą się idealnie. Wykończenie za kostkę dodatkowo chroni stopy przed zimnem. Dostępne w rozmiarach 36 - 46. Dzięki miękkim i puszystym kapciom nawet najzimniejsza podłoga nie zaszkodzi już najzimniejszym stopom.

 - PODUSZKA WYKONANA OBUSTRONNIE - 

Wniosą niezrównane doznania podczas snu. Poduszki są wykonane ręcznie z grubej owczej skóry po obu stronach! Zapewniają zarówno wygodę jak i styl! Naturalne tak jak stworzyła je sama natura!

   - DEKORACYJNA SKÓRA JAGNIĘCA - 

Niezależnie od tego czy położysz ją na sofie, na podłodze czy na zewnątrz, przytulna i miękka tworzy przytulną atmosferę a tym samym zachęca do odpoczynku nawet w niskiej temperaturze. Dostępne w różnych kolorach, rozmiarach i rodzajach skór (opisy znajdziesz na: https://www.tannerypoland.pl/blog) 

 - DYWANIK OKRĄGŁY - 

Odporne na zabrudzenia i bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Ponadto naturalna skóra owcza jest niezwykle trwała i bardzo wytrzymała, dlatego doskonale sprawdza się idealne w codziennym użytkowaniu. Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, w naszej ofercie znajdziesz okrągłe dywany w różnych kolorach i rozmiarach. 

- DREWNIANY BARAN - 

Idealna dekoracja ale i stołek!  Ręcznie grawerowane ozdoby z drewna oraz puszysta, naturalna owcza skóra sprawiają, że są niezwykle piękne i niepowtarzalne jako ozdoba a ze względu na swoje rozmiary i stabilność, rzeźbę można wykorzystać również jako stołek, podnóżek lub pufę. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach od jasnych do ciemnych!

          

Zawsze oferujemy naszym klientom najwyższej jakości produkty wykonane w 100% z naturalnych skór owczych & jagnięcych szwedzkich, holenderskich & Texel, Gotland, Melerade czy Heidschnucke! Jesteśmy głęboko świadomi ekologicznie i przestrzegamy bardzo wysokich standardów etycznych tworząc nasze produkty.  Naturalne tak jak stworzyła je sama natura. 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved