Loader

Blog To nie koniec dobrych informacji!

Pniemy się po szczeblach naszej kariery.Jesteśmy bardzo zmotywowani i gotowi do jeszcze bardziej ambitnej pracy po tak fantastycznych możliwościach jakie możemy realizować w europie i na świecie.
To naprawdę nas buduje i stajemy się jeszcze bardziej ambitni i szczęsliwi że możemy spełniać oczekiwania naszych klientów na skale światową.
Nasze skóry owcze charakteryzują się dużą doza idywidualności każda ma w sobie co innego dla każdego!
Stawiamy na 100% naturalne skóry Owcze a przede wszystkich ekologiczne .Charakteryzujemy się duża doza indywidualności oraz najwyższą jakością. Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2025. All rights reserved