Loader

Blog Wyjazd służbowy - kierunek Hamburg!

Wyjazd służbowy do Hamburga to niewątpliwie ekscytujące przeżycie dla Adam-Leather.

Nasza firma znana jest z dbałości o zadowolenie klienta, co jest jedną z kluczowych korzyści wyboru naszych usług. Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży skór owczych nie tylko do dekoracji wnętrz, ale także na targi!
Współpraca z naszą firmą jest nie tylko wysoce profesjonalna, ale także przyjazna i korzystna dla obu stron!
Firma podejmuje wszelkie możliwe działania, aby zapewnić najwyższą jakość swoich produktów, dbając jednocześnie o indywidualne potrzeby klientów. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości skóry owcze i dodatki, ale także fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich produktów, niezależnie od tego, czy mają one służyć do wystroju jarmarku czy restauracji. Spersonalizowane wsparcie i wskazówki Adam-Leather pomagają klientom wybrać odpowiednie produkty dla ich rynku docelowego. Dzięki temu firma cieszy się uznaniem i zaufaniem swoich klientów, którzy z sukcesem prowadzą swój biznes korzystając z oferowanych przez nas produktów.

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved