Loader

Blog Wysoka jakość naszych skór owczych - zapewni Ci naturalny komfort!

Szukasz oryginalnego i wygodnego dodatku w swojej przestrzeni życiowej?

Spraw sobie przyjemność i udekoruj swój dom prawdziwą skórą owczą z naszej kolekcji!

Wypróbuj nasze wysokiej jakości skóry owcze i skóry jagnięce, które dzięki dużej zawartości lanoliny są bardzo puszyste i nieziemsko miękkie. Zmień nieistotną i nudną atmosferę w swoim domu w inspirujące poczucie wolności, które będzie sprawiało Ci wiele radości każdego dnia! 
Na najwyższą jakość naszych skór składa się kilka rzeczy. Jedną z nich jest runo wełny które jest większej gęstości w porównaniu do skór owczych jakości słabej. Samo włosie nie spłaszcza się tak szybko, przez co włókna nie plątają się tak łatwo. Skóry jakich używamy do wyrobu naszych produktów są dość grube i twarde, ale nadal elastyczne. Jedwabistość i miękkość tych skór jest prawdopodobnie najbardziej przyjemną cechą naszych skór. Za pomocą samego dotyku łatwo można odróżnić niskiej jakości produkt ze owczej skóry od produktu wysokiej jakości.  
Skóra owcza jest produktem naturalnym, dlatego w niektórych przypadkach w jaśniejszych odcieniach skór mogą pojawić się „ciemne odcienie” na oryginalnej skórze, ale nie są to wady, naturalnie jest to naturalne. Nasze produkty są wolne od wad oraz nieprzyjemnych zapachów.
Skóry owcze od Tannery Poland to produkty niezwykle wszechstronne, z których można zrobić wszystko! Tak tak, te wysokiej jakości surowce mają wysoką wartość dekoracyjną! Tylko u nas znajdziesz szeroką gamę produktów z wełny owczej które wpasują się idealnie do Twojego wnętrza. 

Dywany i akcesoria z naturalnej owczej skóry są naprawdę tym, z czego powstają marzenia!
 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved