Loader

Blog Zatrzymaj się na chwile i spójrz na wysokiej jakości skóry owcze od Tannery Poland!

 

Zatrzymaj się na chwile i spójrz na wielofunkcyjne skóry owcze od Tannery Poland!

Czy wiesz że naturalne skóry jagnięce stają się coraz bardziej popularne w domach? I jest ku temu kilka powodów! Po doświadczeniu miękkości futra i harmonijnej atmosfery jaką niosą ze sobą te naturalne skóry, bywa tak, że nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie bez nich życia! Są jednocześnie piękne i fantastycznie miękkie. Nasze skóry owcze są wyjątkowo wysokiej jakości, co m.in. wyraża się tym, że są trwałe i mają długą żywotność. Dzięki tym naturalnym skórom owczym powstają niezliczone możliwości ale i żadnych ograniczeń jeśli chodzi o uniwersalność i funkcjonalność, ponieważ można ich używać w całym domu do celów dekoracyjnych i praktycznych.

Niezliczone możliwości

Naturalne skóry owcze występują w wielu różnych kolorach, kształtach i rodzajach. Ich wspólną cechą jest to, że są niezwykle popularne w aranżacji! Są idealnym dodatkiem do każdego pomieszczenia i oczywistym zakupem, jeśli zależy Ci na przytulnym i modnym wystroju wnętrza. Dodatkowo nasze skóry owcze mogą nadać Twojemu domowi luksusowy wygląd, a ich gęste futro zapewnić fantastyczny komfort jednocześnie tworząc ciepłą i domową atmosferę.

Ozdób dom skórą owczą

Kiedy musisz długo siedzieć na krześle, dobrze jest mieć coś miękkiego do siedzenia dlatego użyj jej na krzesłach tworząc taką miękką część. Ponadto skóra owcza sprawia, że ​​krzesło wygląda lepiej i bardziej luksusowo.

Gdy potrzebujesz odpocząć, przystrój nią niewygodny fotel lub odśwież starą kanapę by poczuć miękkie futerko. Tutaj skóra owcza doda jeszcze dodatkowego ciepła i uroku.

Udekoruj sypialnie aby wyglądała miękko i przytulnie. Jest to z pewnością zaleta w sypialni, gdzie potrzebujemy się zrelaksować i odnowić energię. Dodatkowo połóż ją na podłodze, bo co lepszego mogą poczuć twoje stopy od razu po wstaniu z łóżka? Skóra na podłodze jest absolutnie genialna!

Nasze skóry owcze sprawdzają się również na zewnątrz. Skóra owcza jest idealna do tego, aby meble ogrodowe były miękkie do siedzenia, ponadto będziesz mógł siedzieć tam godzinami - nawet w bardzo chłodne wieczory.

Naturalna skóra owcza? - To niewątpliwie zakup, którego nigdy nie pożałujesz!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2023. All rights reserved